Меню
Кошик

Про нас

Ми є імпортерами та експортерами чаю і зеленої кави з різних континентів: Бразилія, Колумбія, Танзанія, В'єтнам, Уганда.

Відрізняються за характеристиками, але незмінно якісні зерна, зібрані і відібрані  нашими фахівцями на власних кавових плантаціях. 

Завдяки цьому у нас ви можете придбати каву по самій «першій» ціні. Ретельний відбір кавового зерна гарантує високу якість, кращі характеристики кави.Асортимент чаю складався довго і ретельно. І сьогодні в ньому можна знайти всі найпопулярніші сорти, а також сорти поки не популярні і мало відомі, але дуже цікаві і часто легендарні у себе на батьківщині.

Весь асортимент представлений в каталозі продукції.


Компанія є імпортером кави і чаю на території України. Наші фахівці мають багаторічний досвід роботи. Компанія має сучасні складські приміщення та використовує новітні методики своєчасної доставки своєї продукції в магазини і дистриб'юторам. Більше 10 років вона активно розвиває партнерську мережу.

Відділ продажів компанії завжди відкритий до співпраці. Наші принципи ведення бізнесу прозорі та надійні. Нам не байдужі довіру та стабільність бізнесу наших клієнтів. Ми завжди прагнемо зрозуміти та врахувати їх інтереси. Компанія пропонує своїм клієнтам вигідні умови співпраці і всебічну підтримку.

Цей сайт використовує файли cookie з метою підвищення зручності для користувача, а саме доповнення функціями соціальних мереж, статистичного аналізу та вибору сторонніх сервісів. Детальнішу інформацію див. на сторінці Політика конфіденційності.
Оберіть спосіб зв'язку з нами
×